Kreminės spalvos staltiesė iš AmeliaHome EMPIRE kolekcijos skirtas ilgoms pietų stalams ir banketams. Jos matmenys 140×400 cm tinka daugumai standartinių stačiakampių stalų, kai norima palikti gražias kraštines nusileidimo linijas.
Staltiesė pagyvina tiek kasdienį, tiek šventinį stalą – neutralios kreminės spalvos paviršius dera su tiek natūraliu mediniu stalu, tiek šviesiais indais ir dekoracijomis. Rekomenduojama derinti su lėkštėmis ir serviravimo aksesuarais, pabrėžiančiais klasikinius arba modernius interjero akcentus.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Prekės ženklas | AmeliaHome |
| Kolekcija | EMPIRE |
| Spalva | Kreminė (ecru) |
| Dydis | 140×400 cm |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
| Specifikacija | |
| Svoris (bendras produkto svoris) | 1,1 kg |
| Produkto plotis | 140 cm |
| Staltiesių, staltiesių ir padėkliukų dydžiai | 140x400 oval |
| Medžiagos svoris | 150 g/m2 |
| Produkto ilgis | 400 cm |
| Style | classic |
| tema | classic |
| Priežiūra | Do not tumble dry,Do not bleach,Wash at a maximum temperature of 30 ° C,Iron up to 150 ° C |
| Spalva | ecru |
| Collection | Empire |
| Paviršiaus efektas | flash |
| Dvipusis gaminys | No |
| Prekė yra komplekte | No |
| Sertifikatai | OEKO-TEX STANDARD 100 |
| Figūra | oval |
| Rašto tipas | plain |
| Stalo nustatymo tipas | tablecloth |
| Aukščio reguliavimas | yes |
| Atsparumas dėmėms | Yes |