Plonas stačiakampis kilimas 75 × 120 cm, skirtas įvesti šiek tiek šilumos ir apsaugos prieškambaryje, virtuvėje ar šalia durų. Kilimui būdinga juoda spalva ir neslystanti apačia, todėl jis tinka vietoms, kur svarbu stabilumas ir paprasta priežiūra.
Šį kilimą lengva valyti siurbliuoti arba pakratyti; esant nešvarumams, rekomenduojama valyti drėgna šluoste ir leisti visiškai išdžiūti. Neutralios juodos spalvos dėka kilimą lengva derinti tiek su šviesiu, tiek su tamsiu interjeru.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Dydis | 75 × 120 cm |
| Spalva | juodas |
| Neslystanti apačia | taip |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
| Specifikacija | |
| Svoris (bendras produkto svoris) | 0,99 kg |
| Medžiagos svoris | 1000 g/m2 |
| Produkto ilgis | 120 cm |
| Produkto plotis | 75 cm |
| Vonios kilimėlių ir kilimėlių dydžiai | 75x120 |
| Spalva | black |
| Kilimų apdaila | crochet hook |
| Priežiūra | Do not iron,Do not tumble dry,Do not bleach,Wash at a maximum temperature of 30 ° C |
| Collection | Dokka |
| Style | modern |
| tema | modern |
| Vykdymas – išskyrus tekstilę | polyester |
| Figūra | rectangular |
| Aukščio reguliavimas | yes |