Moteriškos šlepetės, pagamintos iš dirbtinės odos. Viduje yra profiliuotas odinis vidpadis.
Modelyje yra du reguliuojami dirželiai su sagtimis, kurie leidžia prisitaikyti prie pėdos. Avalynė pritvirtinta ant kamštinės platformos, suteikiančios amortizaciją ir stabilumą.
Renkantis dydį, naudokitės pateikta dydžių lentele. Paviršių valykite drėgna šluoste; nenaudokite agresyvių valiklių.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Medžiaga | Dirbtinė oda |
| Vidpadžio ilgis | 36 – 23 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 – 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 – 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 – 25 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 – 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 41 – 26 cm |
| Platforma | Kamštinė |
| Spalva | Juoda |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
| Specifikacija | |
| Spalva | Black |
| Pado spalva | czarny |
| Užsegimas | Slip-on |
| Išorinė medžiaga | Eco Leather |
| Insole material | Natural suede leather |
| Pamušalas | None |
| Kulno tipas | Platform |
| Platforma / padas | 3 cm |
| Kategorija | Women's |
| Būklė | Nowy |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Kilmės šalis | Polska |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Bato priekis | Brak noska |
| ilgis centimetrais | 31 |
| Aukštis centimetrais | 11 |
| plotis centimetrais | 17 |
| Bendras svoris gramais | 966.17 |
| Kategoria obuwia | Klapki |
| Season | Wiosna/Lato |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |