Moteriški sportbačiai, viršus iš tekstilinės medžiagos. Lengva ir orui laidži medžiaga užtikrina ventiliaciją nesudėtingų kasdienių veiklų metu.
Modelis turi klasikinį užsirišimą ir formuojamą vidpadį iš atminties putplasčio. Vidpadis prisitaiko prie pėdos formos, slopina smūgius, yra atsparus deformacijai ir padeda drėgmės valdymui bei temperatūros reguliavimui.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Vidpadžio ilgis | 36 — 23 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 — 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 — 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 — 25 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 — 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 41 — 26,5 cm |
| Spalva | juoda |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
| Specifikacija | |
| Spalva | Black |
| Pado spalva | Biały |
| Užsegimas | Laced |
| Išorinė medžiaga | Textile |
| Insole material | Textile |
| Pamušalas | tkanina |
| Kulno tipas | Platform |
| Bendras ilgis | 6 cm |
| Platforma / padas | 2,5 cm |
| Kategorija | Women's |
| Būklė | Nowy |
| ilgis centimetrais | 32 |
| Aukštis centimetrais | 12 |
| plotis centimetrais | 19 |
| Bendras svoris gramais | 1216 |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| Bato priekis | okrągły |
| pado medžiaga | Guma |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Height | niskie |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Kategoria obuwia | Trampki |
| Season | Wiosna/Lato |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Producer | Big Star |