Vandeniui atsparus telefono dėklas pagamintas iš PVC ir PS medžiagų. Dėklas skirtas apsaugoti įrenginį nuo vandens, drėgmės ir smėlio bei leidžia naudoti ekraną nenuimant iš dėklo.
Konstrukcija turi sandarų uždarymą ir nuimamą smyglės tipo pakabiklį nešioti ant kaklo. Transparentinė danga praleidžia lietimo signalą, todėl galima skambinti ir fotografuoti esant drėgmei.
| Medžiaga | PVC, PS |
|---|---|
| Išoriniai matmenys | 11,7 x 1,5 x 21 cm (plotis x storis x ilgis) |
| Maks. telefono dydis | iki 6,5 colio |
| Atsparumas | IPX8 (galimas panardinimas, iki 15–30 m) |
| Spalva | juoda |
| Svoris | 0,030 kg |
| Pakuotės matmenys | 12 x 1,5 x 22 cm |
| Pakavimas | foliinis maišelis, FSC C 173716 |
| Prekės ženklas | Grundig |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.