Denver BTS-51 yra juodas nešiojamasis monogarsiakalbis su belaidžiu Bluetooth ryšiu. Jis veikia su 4 AA tipo baterijomis, o Bluetooth veikimo nuotolis siekia iki 10 m.
| Produkto tipas | Nešiojamasis monogarsiakalbis |
|---|---|
| Garso išvesties kanalai | 1.0 kanalai |
| Garsiakalbio tipas | 1 krypties |
| Ryšio technologija | Bevielis |
| Bluetooth | Taip |
| Bluetooth diapazonas | 10 m |
| Spalva | Juoda |
| Maitinimo šaltinio tipas | Baterija |
| Baterijos tipas | AA |
| Palaikomų baterijų skaičius | 4 |
| Svoris | 328 g |
| Matmenys | 210 x 80 x 80 mm |