Moteriški mokasinai pagaminti iš malonios liesti eko zomšos. Plokščias padas užtikrina stabilų stovėjimą ir patogų avėjimą visos dienos metu.
Priekinėje dalyje yra dirželis su auksinės spalvos sagtimi. Vidaus dalyje įdėta minkšta vidpadžio danga iš eko odos, kuri sumažina trintį ir pagerina komfortą.
Renkantis dydį rekomenduojama vadovautis pateikta dydžių lentele.
| Savybė | Medžiaga |
|---|---|
| Savybė | Eko zomša (viršus), eko oda (vidus/vidpadis) |
| Savybė | Plokščias padas |
| Savybė | Dirželis su auksinės spalvos sagtimi |
| Savybė | Vidpadžio ilgis 36 |
| Savybė | 23 cm |
| Savybė | Vidpadžio ilgis 37 |
| Savybė | 23,5 cm |
| Savybė | Vidpadžio ilgis 38 |
| Savybė | 24 cm |
| Savybė | Vidpadžio ilgis 39 |
| Savybė | 25 cm |
| Savybė | Vidpadžio ilgis 40 |
| Savybė | 25,5 cm |
| Savybė | Vidpadžio ilgis 41 |
| Savybė | 26 cm |
| Savybė | Spalva |
| Savybė | Geltona |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
| Specifikacija | |
| Spalva | Yellow |
| Pado spalva | beżowy |
| Užsegimas | Slip-on |
| Išorinė medžiaga | Ecological suede |
| Insole material | Ecological leather |
| Pamušalas | tkanina |
| Kulno tipas | No heel |
| Bendras ilgis | 5,5 cm |
| Kategorija | Women's |
| Būklė | Nowy |
| Pašiltinimo tipas | No |
| ilgis centimetrais | 29 |
| Aukštis centimetrais | 11 |
| plotis centimetrais | 14 |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Bato priekis | okrągły |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Season | Wiosna/Lato |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Bendras svoris gramais | 744.33 |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |