Moteriški sportbačiai pagaminti iš natūralaus zomšo. Aulo konstrukcija skirta kasdieniam avėjimui ir turi platformą.
Batų viduje yra odinė vidpadė. Noseliai suapvalinti; tinkami derinti su džinsais, suknelėmis ar sijonais.
| Medžiaga | natūralus zomšas |
|---|---|
| Aulas | žemas |
| Vidpadžio ilgis | 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 25 cm |
| Vidpadžio ilgis | 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 26 cm |
| Spalva | fuksija |
| Dydžių intervalas | 36–41 |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
| Specifikacija | |
| Spalva | Pink |
| Pado spalva | brązowy |
| Užsegimas | Laced |
| Išorinė medžiaga | Skóra naturalna zamszowa |
| Insole material | Leather |
| Pamušalas | Skóra ekologiczna |
| Kulno tipas | Platform |
| Bendras ilgis | 6,5 cm |
| Platforma / padas | 3 cm |
| Kategorija | Women's |
| Būklė | Nowy |
| Pašiltinimo tipas | No |
| ilgis centimetrais | 31 |
| Aukštis centimetrais | 12 |
| plotis centimetrais | 18 |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Bato priekis | okrągły |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| Season | Wiosna/Lato |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Bendras svoris gramais | 1116 |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |