Denver CRP-717 yra skaitmeninis žadintuvas su FM/PLL radijo imtuvu, LED ekranu ir laiką projektuojančia funkcija. Įrenginys turi 2 žadintuvus, snausties ir miego laikmačio funkcijas, o maitinamas iš AC tinklo.
| Radijo tipas | Laikrodis |
|---|---|
| Imtuvo tipas | Skaitmeninis |
| FM dažnių juosta | 87,5–108 MHz |
| Palaikomi radijo dažniai | FM, PLL |
| Ekrano tipas | LED |
| Ekrano įstrižainė | 2,29 cm (0,9") |
| Projekcija | Taip |
| Projekcijos funkcija | Laikas |
| Projekcijos kampas | 180° |
| Projekcijos spalva | Raudona |
| Pavojaus signalų skaičius | 2 |
| Miego laikmatis | Taip |
| Snausti funkcija | Taip |
| Maitinimo šaltinio tipas | AC |
| AC įėjimo įtampa | 230 V |
| AC įėjimo dažnis | 50 Hz |
| Matmenys | 160 x 60 x 67 mm |
| Svoris | 470 g |