Bluetooth garsiakalbis su baterijomis
Denver BTS-51 Lime – Bluetooth garsiakalbis, skirtas muzikai belaidžiu būdu leisti iš išmaniojo telefono ar kompiuterio. Jis veikia 8–10 metrų atstumu, yra atsparus purslams (IPX4) ir maitinamas 4 AA dydžio baterijomis.
| Prekės ženklas | Denver |
|---|
| Modelis | BTS-51 |
|---|
| Spalva | Lime |
|---|
| Produkto tipas | Bluetooth garsiakalbis |
|---|
| Belaidis ryšys | Taip |
|---|
| Ryšio tipas | Bluetooth |
|---|
| Diapazonas | 8–10 m |
|---|
| Atsparumas purslams | IPX4 |
|---|
| Maitinimas | 4 x AA baterijos |
|---|
| Matmenys | 80 x 210 x 80 mm |
|---|
| Svoris | 328 g |
|---|
| Komplektacija | Baterijos neįeina |
|---|