Denver BTS-22C yra belaidė Bluetooth kolonėlė su 2 W RMS galingumu, skirta naudoti su planšetiniu kompiuteriu ar išmaniuoju telefonu.
| Ryšio tipas | Bluetooth, bevielis |
|---|---|
| Bluetooth diapazonas | 10 m |
| Maitinimas | Integruota baterija |
| Talpa | 400 mAh |
| Baterijos naudojimo laikas | 3 h |
| Svoris | 190 g |
| Matmenys | 50 x 80 x 80 mm |
| Garsiakalbių skaičius | 1 |
| Garso valdymas | Skaitmeninis |