Denver BTS-200 Silver – belaidė kolonėlė su Bluetooth ryšiu, AUX įvestimi ir USB jungtimi. Integruota ličio baterija leidžia klausytis muzikos iki 6 valandų.
| Galia | 10 W RMS |
|---|---|
| Bluetooth diapazonas | 10 m |
| Dažnių diapazonas | 60–20000 Hz |
| Signalo ir triukšmo santykis | 60 dB |
| Kanalų atskyrimas | 45 dB |
| Baterijos talpa | 2200 mAh |
| Svoris | 802 g |
| Matmenys | 200 x 124 x 42 mm |
Kolonėlės korpusas pagamintas iš odos ir metalo, o patogiam pernešimui įrengta rankena.