Denver BFA-10 yra fizinio aktyvumo stebėjimo apyrankė su 0,49 colio OLED ekranu, mygtukų valdymu ir reguliuojama apyranke. Ji fiksuoja žingsnius, nueitą atstumą, sudegintas kalorijas, miego valandas ir miego kokybę, taip pat rodo skambintojo ID ir SMS pranešimus.
| Produkto tipas | Fizinio aktyvumo stebėjimo apyrankė |
|---|---|
| Spalva | Juoda, rožinė |
| Ekranas | OLED, 0,49" |
| Valdymas | Mygtukai |
| Ryšys | Bluetooth 4.0 |
| Įkrovimas | USB, mikro USB jungtis |
| Baterija | 40 mAh, LiPo |
| Baterijos veikimo trukmė | iki 5 dienų |
| Įkrovimo laikas | 0,5 h |
| Suderinamumas | Android, iOS |
| Svoris | 104 g |
| Matmenys | 65 x 65 x 16 mm |