Cuktech PB150S yra kompaktiškas 15000 mAh išorinis įkroviklis, skirtas greitam ir patikimam įrenginių įkrovimui kelionėse bei kasdieniame naudojime. Iki 100 W bendra išeigos galia leidžia maitinti ne tik telefonus ir planšetes, bet ir daugumą nešiojamųjų kompiuterių, o plonas korpusas palengvina nešiojimą.
Įrenginyje yra du USB-C lizdai ir vienas USB-A, įmontuotas TFT ekranas rodo baterijos lygį ir įkrovos parametrus, o parama greitam įkrovimui sumažina laukimo laiką tiek įrenginiams, tiek pačiam powerbankui. Komplekte yra USB-C–USB-C laidas.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Gamintojas | Cuktech |
| Modelis | PB150S |
| Talpa | 15000 mAh |
| Maks. išeigos galia | 100 W |
| Jungtys | USB-C (2x), USB-A (1x) |
| Komplektacija | Powerbank, USB-C–USB-C laidas |
| Spalva | Pilka |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
| Specifikacija | |
| BC | ŁŚL |
| Klasa produktu | B |
| CN | 85076000 |
| Spalva | Gray |
| Maximum power | 100 W |
| Battery capacity (mAh) | 15000 mAh |
| Maximum current | 5 A |
| Connector type | USB-C (female) |
| Number of output ports | 3 |
| Cable included | Tak |
| Product packaging height in cm | 18 |
| Product packaging width in cm | 7,3 |
| Package | Box |
| Product packaging depth in cm | 4,5 |
| RDY | corrector |
| Bendras svoris gramais | 84 |
| Vertimai | Angielski - Nazwa |