Smėlio spalvos belaidės JVC ausinės skirtos kasdieniam muzikos klausymui. Turi įmontuotą akumuliatorių ir USB Type‑C jungtį įkrovimui.
Ausinės yra sulankstomos, su reguliuojama galvos juosta ir nuimamu 1,2 m garso kabeliu. Valdymas vykdomas ant ausies esančiais mygtukais, taip pat yra įmontuotas mikrofonas su garso išjungimo funkcija.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Ryšys | Bluetooth 5.4 / 3,5 mm laidinis |
| Suderinamumas | Įrenginiai su Bluetooth ir su 3,5 mm lizdu |
| Dažnių juosta | 20–20000 Hz |
| Impedancija | 32 Ω |
| Garsiakalbio skersmuo | 3 cm |
| Baterija | Groja iki 50 val., įkrovimas ~2,5 val. |
| Kabelio ilgis | 1,2 m |
| Matmenys | 186 × 158 × 74 mm |
| Svoris | 148 g |
| Spalva | Smėlio spalvos |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.