Batutų šokinėjimo kilimėlis skirtas 426 cm skersmens batutui ir pritaikytas 80 spyruoklių, kurių matmenys yra ⌀ 3,0 x L140 mm. Kilimėlis pagamintas iš PP medžiagos, atsparios UV spinduliams.
| Prekės ženklas | LEAN SPORT MAX |
|---|---|
| Produkto tipas | Batutų šokinėjimo kilimėlis |
| Suderinamumas | Batutui, kurio skersmuo 426 cm |
| Spyruoklės | 80 spyruoklių, ⌀ 3,0 x L140 mm |
| Medžiaga | PP |
| Atsparumas | Atsparus UV spinduliams |
| Pakuotės dydis | 100 cm x 31 cm x 2 cm |
| Svoris | 4 kg |
Šios prekės pristatymo terminas nurodomas prie prekės informacijos.