Žaidimų ausinės su mikrofonu, 2 x 3,5 mm ir USB jungtimi, 2 m laidu bei garso valdymu ant laido. Modelis turi įvairiakryptį mikrofoną ir LED vaivorykštės efektą.
| Produkto tipas | Stereo 2.0 žaidimų ausinės |
|---|---|
| Dažnio atsakas | 20–20000 Hz |
| Ausinių varža | 32 Ω ±15 % |
| Ausinių jautrumas | 98 dB |
| Mikrofono varža | ≤2200 Ω |
| Mikrofono jautrumas | -42 dB ±3 |
| S / N santykis | >/- 58 dB |
| Jungtis | 2 x 3,5 mm + USB |
| Laido ilgis | 2 m |
| Medžiaga | ABS plastikas |
| Svoris | 248 g |
| Funkcija | LED vaivorykštės efektas |
| Specifikacija | |
| Konstrukcijos tipas | Ant galvos |
| Sulankstoma konstrukcija | Taip |
| Ryšys | Laidinis |
| Dažnių diapazonas | 20Hz-20KHz |
| Varža | 32 Ω |
| Jautrumas | Taip |
| Garsumo valdymas | Taip |