Moteriškos šlepetės su viršumi iš dirbtinės odos ir profiliniu odiniu vidpadžiu. Korkinė platforma suteikia amortizaciją ir stabilumą žingsnio metu.
Modelyje yra du reguliuojami dirželiai su sagtimis, leidžiantys pritaikyti prigludimą prie pėdos. Konstrukcija skirta kasdieniam laisvalaikio avėjimui vasaros sezono metu.
| Medžiaga | Viršus: dirbtinė oda; vidpadis: oda; platforma: koks |
|---|---|
| Vidpadžio ilgis | 36 — 23 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 — 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 — 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 — 25 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 — 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 41 — 26 cm |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
| Specifikacija | |
| Spalva | White |
| Pado spalva | Biały |
| Užsegimas | Slip-on |
| Išorinė medžiaga | Eco Leather |
| Insole material | Natural suede leather |
| Pamušalas | None |
| Kulno tipas | Platform |
| Platforma / padas | 3 cm |
| Kategorija | Women's |
| Būklė | Nowy |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Kilmės šalis | Polska |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Bato priekis | Brak noska |
| ilgis centimetrais | 31 |
| Aukštis centimetrais | 11 |
| plotis centimetrais | 17 |
| Bendras svoris gramais | 966.17 |
| Kategoria obuwia | Klapki |
| Season | Wiosna/Lato |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |