Moteriškos šlepetės su viršumi iš dirbtinės odos ir profiliuota vidpadė iš natūralios odos. Skirtos kasdieniam avėjimui ir trumpiems pasivaikščiojimams.
Dviguba poliuretano pado konstrukcija yra lengva ir lanksčiavedė, užtikrina amortizaciją ir tinkamą apkrovos perdavimą. Du reguliuojami dirželiai su sagtimis leidžia tiksliai pritaikyti šlepetes prie pėdos.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Vidpadžio ilgis | 36 — 23 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 — 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 — 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 — 25 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 — 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 41 — 26 cm |
| Spalva | balta |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
| Specifikacija | |
| Spalva | White |
| Užsegimas | Slip-on |
| Išorinė medžiaga | Eco Leather |
| Insole material | Natural suede leather |
| Kulno tipas | Platform |
| Platforma / padas | 3 cm |
| Pamušalas | None |
| Kategorija | Women's |
| Būklė | Nowy |
| ilgis centimetrais | 31 |
| Aukštis centimetrais | 11 |
| plotis centimetrais | 17 |
| Bendras svoris gramais | 966.17 |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kategoria obuwia | Klapki |
| Season | Wiosna/Lato |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |