Plonas ir neutralios spalvos rinkinys — 6 baltos lazdelės, skirtos kvapų aliejams arba difuzorių buteliukams. Lazdelės sugeria kvapų mišinius ir lėtai juos paskleidžia patalpoje, tad jas patogu naudoti tiek namuose, tiek biure.
Komplektas tinka daugeliui buteliukų ir difuzorių tipų: įstatykite lazdelę į kvapo talpą ir reguliuokite intensyvumą keisdami lazdelių skaičių arba apversdami jas rečiau.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Spalva | balta |
| Kiekis | 6 vnt. |
| Paskirtis | kvapų aliejams skleisti difuzoriuose |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
| Specifikacija | |
| Svoris (bendras produkto svoris) | 0,015 kg |
| Produkto aukštis | 0,65 cm |
| Produkto ilgis | 31 cm |
| Produkto plotis | 6 cm |
| Collection | Fancy Home |
| Skalbimas indaplovėje | No |
| CE sertifikatai | No |
| Vykdymas – išskyrus tekstilę | plastic |
| Mark | Tescoma |
| Aukščio reguliavimas | yes |