Moteriški sportbačiai pagaminti iš natūralios odos. Viršus yra ažūrinis, užtikrinantis oro pralaidumą.
Modelyje yra atvira kulno dalis su dirželiu ant kulno ir masyvi platforma. Viduje įdėta natūralios odos vidpadis, gerinantis ventiliaciją.
| Medžiaga | natūrali oda |
|---|---|
| Aulo tipas | žemas aulas |
| Spalva | balta |
| Vidpadžio ilgis | 36 — 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 — 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 — 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 — 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 — 26 cm |
| Vidpadžio ilgis | 41 — 26,5 cm |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
| Specifikacija | |
| Spalva | White |
| Pado spalva | Biały |
| Užsegimas | Slip-on |
| Išorinė medžiaga | Leather |
| Insole material | Leather |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Pamušalas | Skóra ekologiczna |
| Kulno tipas | Platform |
| Platforma / padas | 6 |
| Kategorija | Women's |
| Būklė | Nowy |
| ilgis centimetrais | 32 |
| Aukštis centimetrais | 13 |
| plotis centimetrais | 25 |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Height | niskie |
| Bato priekis | okrągły |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Season | Wiosna/Lato |
| Bendras svoris gramais | 1733.33 |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Producer | D&A |
| Batų plotis | G |