Balta užuolaida su kilpelėmis, matmenys 140 x 250 cm.
| Specifikacija | |
| Prekių skaičius rinkinyje | 1 |
| Grynasis prekės svoris | 1 kg |
| Svoris (bendras produkto svoris) | 1,05 kg |
| Produkto plotis | 140 cm |
| Užuolaidų ir tinklinių užuolaidų dydžiai | 140x250 |
| Produkto ilgis | 250 cm |
| Medžiagos svoris | 62 g/m2 |
| Įvorių skaičius | 8 |
| tema | classic |
| Style | classic |
| Medžiagos tipas - tekstilė | crushed voile |
| Priežiūra | Do not chlorinate,Do not dry clean,Do not iron,Do not tumble dry,Handwash,Wash at a maximum temperature of 30 ° C |
| Mark | Filumi |
| Collection | Kresz |
| Prekė yra komplekte | No |
| Sertifikatai | OEKO-TEX STANDARD 100 |
| Rašto tipas | plain |
| Spalva | white |
| Aukščio reguliavimas | yes |