Tech-Protect V21 yra magnetinis automobilinis telefono laikiklis su belaidžiu „Qi2.2“ įkrovimu ir „MagSafe“ suderinamumu. Jį galima tvirtinti prie prietaisų skydelio, prie priekinio stiklo arba į ventiliacijos groteles, todėl vienas laikiklis pakeičia kelis skirtingus sprendimus.
| Prekės ženklas | Tech-Protect |
|---|---|
| Modelis | V21 (W053) |
| Produkto tipas | Automobilinis telefono laikiklis su belaidžiu įkrovikliu |
| Standartas | Qi2.2 / MagSafe |
| Maksimali galia | 25 W |
| Įėjimas | 5V⎓3A / 9V⎓3A / 15V⎓3A |
| Išėjimas | 5 W / 7,5 W / 10 W / 15 W / 25 W |
| Magnetai | N52 |
| Aušinimas | Integruotas ventiliatorius |
| Tvirtinimas | Prietaisų skydelis / priekinis stiklas / ventiliacijos grotelės |
| Reguliavimas | 360° metalinė ranka |
| Spalva | juoda |
| Komplektacija | Laikiklis, USB-C / USB-C laidas 100 cm |
Laikiklis leidžia patogiai reguliuoti telefono padėtį vertikaliai ar horizontaliai, o silikoninė ventiliacijos grotelių apkaba padeda apsaugoti groteles nuo braižymo. Komplekte esantis 100 cm USB-C laidas skirtas įkrovimui prijungti.
Konkrečios šios prekės pristatymo informacijos ieškokite prie prekės puslapyje.
| Specifikacija | |
| BC | KO |
| RDY | corrector |
| CN | 39269097 |
| Spalva | Black |
| Papildomos funkcijos | Compatibility with MagSafe |
| Package | Box |
| Euro hanger | Yes |
| Product packaging height in cm | 12 |
| Product packaging width in cm | 9 |
| Product packaging depth in cm | 8 |
| Bendras svoris gramais | 144 |
| Vertimai | Angielski - Nazwa |