Antklodė KOL INEZ LIGHT yra 135 x 200 cm dydžio. Tai kompaktiško dydžio antklodė, tinkama standartinei viengulei lovai.
Pristatymo terminas matomas prie prekės.
| Specifikacija | |
| Grynasis prekės svoris | 0,59 kg |
| Svoris (bendras produkto svoris) | 0,6 kg |
| Įdėklo medžiaga | 100% HCS fiber |
| Apvalkalo medžiaga | 100% polyester |
| Produkto plotis | 135 cm |
| Produkto ilgis | 200 cm |
| Medžiagos svoris | 72 g/m2 |
| Style | classic |
| Collection | Inez light |
| Antklodės sezoniškumas | lukewarm |
| Medicininė būklė | No |
| Sertifikatai | OEKO-TEX STANDARD 100 |
| Skiautinių tipas | stitching |
| Priežiūra | Tumble dry using the delicates program.,Do not dry clean,Do not iron,Do not bleach,Wash at a maximum temperature of 95°C |
| Skiautinių raštas | waves |
| Spalva | white |
| Aukščio reguliavimas | yes |