Amari rankšluostis yra 30 x 50 cm dydžio ir ekru spalvos. Kompaktiškas formatas tinka veidui, rankoms ar kaip mažesnis vonios tekstilės aksesuaras.
Šios prekės pristatymo terminas nurodomas prie prekės.
| Specifikacija | |
| Svoris (bendras produkto svoris) | 0,08 kg |
| Produkto plotis | 30 cm |
| Vonios ir virtuvinių rankšluosčių dydžiai | 30x50 |
| Medžiagos svoris | 450 g/m2 |
| Produkto ilgis | 50 cm |
| Collection | Amari - Ameliahome |
| Style | classic |
| Spalva | creamy |
| Priežiūra | Dry cleaning recommended,Do not iron,Do not bleach,Wash at a maximum temperature of 60 ° C,Dry at low temperature |
| Sertifikatai | OEKO-TEX STANDARD 100 |
| Aukščio reguliavimas | yes |
| Prekė yra komplekte | Yes |