Pagalvės užvalkalai, skirti 40 x 120 cm dydžio pagalvei. Pakuotėje yra 2 vnt.
| Specifikacija | |
| Svoris (bendras produkto svoris) | 0,36 kg |
| Produkto ilgis | 120 cm |
| Medžiagos svoris | 145 g/m2 |
| Prekių skaičius rinkinyje | 2 |
| Produkto plotis | 40 cm |
| Dekoratyvinių pagalvių užvalkalų dydžiai | 40x120 |
| Collection | Amber |
| Style | classic |
| Medžiagos tipas - tekstilė | jersey |
| Spalva | lilac |
| Skiautinių medžiaga | No |
| Sertifikatai | OEKO-TEX STANDARD 100 |
| Rašto tipas | plain |
| Figūra | rectangular |
| Aukščio reguliavimas | yes |
| Dvipusis gaminys | Yes |
| Prekė yra komplekte | Yes |
| Tvirtinimo būdas | ZIP |