Aukštakulniai su viršumi iš ekologiškos odos ir natūralios odos vidpadžiu. Smailus noselis formuoja pėdos siluetą.
Priežiūrai valykite drėgna šluoste ir periodiškai naudokite odai skirtas priemones. Renkantis dydį vadovaukitės pateikta dydžių lentele.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Vidpadžio ilgis | 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 25 cm |
| Vidpadžio ilgis | 25,5 cm |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
| Specifikacija | |
| Spalva | Violet |
| Pado spalva | beżowy |
| Užsegimas | Slip-on |
| Išorinė medžiaga | Eco Leather |
| Insole material | Leather |
| Pamušalas | None |
| Kulno tipas | High Heel |
| Kulno aukštis | 9 |
| Bendras ilgis | 5,5 cm |
| Kategorija | Women's |
| Būklė | Nowy |
| ilgis centimetrais | 29 |
| Aukštis centimetrais | 10 |
| plotis centimetrais | 19 |
| Bendras svoris gramais | 918.33 |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Przedział wysokości obcasa (cm) | 8,5 - 10 |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Bato priekis | Szpic |
| Cechy dodatkowe | Brak |