Aukštakulniai pagaminti iš sintetinės (eko) odos. Tai moteriški batai su smailiu priekiu ir aukštu kulnu.
Batai turi užapvalintą pado formą ir siaurą noselį, konstrukcija pabrėžia pėdos liniją. Tinka derinti su laisvesnėmis ir tvarkingesnėmis aprangos detalėmis.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Medžiaga | eko oda (sintetinė) |
| Vidpadžio ilgis | 36 — 23 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 — 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 — 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 — 25 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 — 25,5 cm |
| Spalva | alyvinė |
| Prekės ženklas | Sergio Leone |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
| Specifikacija | |
| Spalva | Violet |
| Pado spalva | beżowy |
| Užsegimas | Slip-on |
| Išorinė medžiaga | Eco Leather |
| Insole material | Leather |
| Pamušalas | None |
| Kulno tipas | High Heel |
| Kulno aukštis | 8 cm |
| Bendras ilgis | 5,5 cm |
| Kategorija | Women's |
| Būklė | Nowy |
| ilgis centimetrais | 29 |
| Aukštis centimetrais | 10 |
| plotis centimetrais | 19 |
| Bendras svoris gramais | 918.33 |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Przedział wysokości obcasa (cm) | 5,5 - 8 |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Bato priekis | Szpic |
| Cechy dodatkowe | Brak |