A4Tech Bloody V7m – juoda USB žaidimų pelė PC kompiuteriui. Ji turi 8 mygtukus, programuojamus pelės mygtukus ir V-Track judėjimo technologiją.
| Produkto tipas | Žaidimų pelė |
|---|---|
| Jungtis | USB |
| Mygtukų kiekis | 8 |
| Judėjimo technologija | V-Track |
| Raiška | 3200 DPI |
| Spalva | Juoda |
| Kabelio ilgis | 1,8 m |
| Matmenys | 77 x 122 x 42 mm |
| Svoris | 144 g |