Baltas „Choetech PD6011“ sieninis įkroviklis turi USB-C ir USB-A lizdus, palaiko iki 65 W galią ir skirtas keliems įrenginiams krauti vienu metu. GaN technologija padeda užtikrinti efektyvų veikimą, o sulankstomas kištukas patogus laikymui ir transportavimui.
| Prekės ženklas | Choetech |
|---|---|
| Modelis | PD6011 |
| Produkto tipas | Sieninis įkroviklis |
| Galia | 65 W |
| Jungtys | USB-C, USB-A |
| Spalva | Balta |
| Medžiaga | ABS + PC |
| Specifikacija | |
| BC | KO |
| CN | 85076000 |
| Spalva | White |
| Charger type | Wall charger |
| Maximum power | 65 W |
| Maximum current | 3,25 A |
| Fast charging standard | PD (Power Delivery) |
| Number of output ports | 2 |
| Connector type | USB-A (female) |
| Plug type | EU |
| Cable included | Nie |
| Package | Box |
| Euro hanger | Yes |
| RDY | corrector |
| Product packaging height in cm | 16 |
| Product packaging width in cm | 10 |
| Product packaging depth in cm | 4,5 |
| Bendras svoris gramais | 106.67 |
| Vertimai | Angielski - Nazwa |