Indigo spalvos užuolaida su kilpelėmis yra vienos dalies, 140 x 245 cm dydžio.
| Produkto tipas | užuolaida |
|---|---|
| Spalva | indigo |
| Medžiaga | velvetas |
| Užsegimas | kilpelės |
| Matmenys | 140 x 245 cm |
| Kiekis | 1 vnt. |
Šios užuolaidos pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.
| Specifikacija | |
| Prekių skaičius rinkinyje | 1 |
| Svoris (bendras produkto svoris) | 1 kg |
| Produkto plotis | 140 cm |
| Užuolaidų ir tinklinių užuolaidų dydžiai | 140x245 |
| Medžiagos svoris | 210 g/m2 |
| Produkto ilgis | 245 cm |
| Atspalvio laipsnis | 77 % |
| Įvorių skaičius | 8 |
| Style | classic |
| Priežiūra | Dry cleaning recommended,Do not chlorinate,Do not tumble dry,Wash at a maximum temperature of 30 ° C,Delicate wash,Iron up to 100 ° C |
| Packaging suspension system | Fabric ribbon |
| Spalva | indigo |
| Prekė yra komplekte | No |
| Sertifikatai | OEKO-TEX STANDARD 100 |
| Rašto tipas | plain |
| Medžiagos tipas - tekstilė | velvet |
| Collection | Velvet |
| Aukščio reguliavimas | yes |