A4Tech FB35 yra belaidė pelė su „Bluetooth“ ir 2,4 GHz ryšiu. Ji turi optinį jutiklį, 6 mygtukus, 125 Hz ataskaitų dažnį ir tinka dešiniarankiams.
| Prekės ženklas | A4Tech |
|---|---|
| Modelis | FB35 |
| Produkto tipas | Belaidė pelė |
| Spalva | Smoky Grey |
| Jutiklis | Optinis |
| Mygtukai | 6 |
| DPI | 800 / 1000 / 1600 / 2000 |
| Atstumas | 5–10 m |
| Ataskaitų dažnis | 125 Hz |
| Matmenys | 105 x 70 x 42 mm |
| Svoris | 74 g (be baterijų) |
| Suderinamumas | Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 |
| Specifikacija | |
| Mygtukų skaičius | 6 |
| Sensorinis modelis | Optinis |
| Jutiklio skiriamoji geba | 2000 DPI |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Belaidžio ryšio tipas | RF 2,4 GHz |
| Maitinimas | 1 x AA |
| Skirtas rankai | Teisingai |
| Matmenys (cm) | 19 x 12 x 7 |
| Svoris (g) | 100 |