A4Tech Bloody G580 7.1 – laidinės binaural ausinės su strėliniu mikrofonu, USB jungtimi ir 2 m kabeliu. Modelis turi triukšmo slopinimo funkciją mikrofonui ir reguliuojamą garsumą.
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Ausinių dažnis | 20 - 20000 Hz |
| Mikrofono dažnis | 100 - 10000 Hz |
| Ausinių varža | 16 Ω |
| Ausinių jautrumas | 105 dB |
| Mikrofono jautrumas | -44 dB |
| Kabelio ilgis | 2 m |
| Specifikacija | |
| Konstrukcijos tipas | Supra-aural |
| Ryšys | Laidinis |
| Dažnių diapazonas | 20Hz-20KHz |
| Varža | 16 Ω |
| Jautrumas | Taip |
| Triukšmo slopinimas | Taip |
| Belaidis ryšys | Ne |
| Garsumo valdymas | Taip |