Universalus „Folio“ tipo dėklas planšetėms iki 20,3 cm (8 colių) ekrano dydžio. Pagamintas iš poliesterio, su įbrėžimams atsparia išorine dalimi ir stovo režimu patogesniam naudojimui.
| Medžiaga | Poliesteris |
|---|---|
| Spalva | Mėlyna |
| Suderinamumas | Iki 20,3 cm (8") ekranams |
| Dėklo tipas | Folio |
| Stovo režimas | Taip |
| Apsaugos ypatybės | Atsparus įbrėžimams |
| Matmenys | 145 x 17 x 225 mm |
| Svoris | 140 g |
| Kiekis pakuotėje | 1 |