Folio tipo dėklas, skirtas iki 8 colių įstrižainės planšetėms. Pagamintas iš poliesterio, turi stovėjimo režimą ir yra atsparus įbrėžimams bei dulkėms.
| Produkto tipas | Folio dėklas |
|---|---|
| Suderinamumas | Iki 20,3 cm (8") ekrano dydžio |
| Medžiaga | Poliesteris |
| Spalva | Mėlyna, žalia |
| Stovo režimas | Taip |
| Apsauga | Atsparus dulkėms, atsparus įbrėžimams |
| Vidiniai matmenys | 140 x 10 x 221 mm |
| Išoriniai matmenys | 18 x 145 x 225 mm |
| Svoris | 140 g |
| Kiekis | 1 |