Viso dydžio USB klaviatūra su JAV išdėstymu
Membraninė klaviatūra su 105 klavišais, viso dydžio išdėstymu ir JAV klaviatūrų išdėstymu. Jungiasi per USB 2.0, korpusas pagamintas iš ABS, o kabelio ilgis siekia 1,35 m.
| Produkto tipas | Klaviatūra |
|---|
| Modelis | Sbox K-18US |
|---|
| Klavišų skaičius | 105 |
|---|
| Klavišų išdėstymas | Visas išdėstymas |
|---|
| Jungiklio tipas | Membrana |
|---|
| Sąsaja | USB 2.0 |
|---|
| Spalva | Juoda |
|---|
| Medžiaga | ABS |
|---|
| Išdėstymas | JAV |
|---|
| Kabelio ilgis | 1,35 m |
|---|
| Matmenys | 427 x 21 x 22 mm |
|---|
| Svoris | 530 g |
|---|
| Papildomos kylančios kojos | Ne |
|---|
| Pintas kabelis | Ne |
|---|
| Gyvenimo trukmė | 5 mln. paspaudimų |
|---|