Liemenėlė liemenėlė Barbara – moteriškas apatinis trikotažas

  • 46.95 €
  • Be PVM: 38.80 €
  • Jei užsisakysite šiandien, prekę pristatysime iki 2025-12-24 !!!

Margherita liemenėlė iš Barbara Lingerie – elegantiška pilka spalva

Margherita liemenėlė iš Barbara Lingerie – tai puikus pasirinkimas moterims, kurios vertina ne tik komfortą, bet ir stilių. Ši push up efektas – subtiliai pakelia ir formuoja krūtinę.

  • Nuimamos petnešėlės – leidžia pritaikyti prie įvairių aprangos derinių.
  • Nuimami paminkštinimai – suteikia galimybę individualiai reguliuoti patogumą.
  • Aukštos kokybės lenkiška gamyba – kruopštus dizainas ir ilgaamžiškumas.
  • Komfortas ir pritaikymas

    Ši liemenėlė ne tik suteikia elegancijos, bet ir užtikrina maksimalų komfortą visai dienai. Jos konstrukcija leidžia natūraliai prisitaikyti prie kūno formų, o nuimamos petnešėlės suteikia galimybę dėvėti ją su įvairaus kirpimo drabužiais. Puikus pasirinkimas tiek kasdieniam nešiojimui, tiek ypatingoms progoms.

    Stilius ir kokybė

    Margherita liemenėlė išsiskiria savo elegantišku dizainu ir aukšta kokybe. Pilka spalva yra universali ir lengvai derinama su įvairiais apatiniais drabužiais. Kiekviena detalė kruopščiai apgalvota, siekiant užtikrinti ne tik estetiką, bet ir ilgaamžiškumą.

    Pritaikymas ir patarimai dėl naudojimo

    Dėl nuimamų paminkštinimų galite reguliuoti liemenėlės prigludimą pagal savo poreikius. Rekomenduojame rinktis tinkamą dydį pagal pateiktą dydžių lentelę, kad jaustumėtės maksimaliai patogiai.

    🌟 Atraskite nepriekaištingą komfortą ir stilių su Margherita liemenėle – papildykite savo garderobą jau šiandien!

    • 🛒 Ar ši liemenėlė tinka man? – Taip, ji puikiai tinka moterims, ieškančioms elegancijos ir patogumo viename.
    • 🛠️ Kaip prižiūrėti liemenėlę? – Rekomenduojama skalbti rankomis arba laikytis gamintojo priežiūros instrukcijų.
    • 🚚 Kada pristatoma? – Pristatymas paprastai įvykdomas per 5–10 kalendorinių dienų.

    Rekomenduojamos prekės