Mokasinai pagaminti iš natūralios odos. Skirti kasdieniam avėjimui ir trumpoms išvykoms.
Bateliai turi elastines gumeles, imituojančias šnuravimą, su stoperiu, kas palengvina užsimovimą ir prisitaikymą prie pėdos. Viduje yra minkšta medžiaginė vidpadžio dalis, skirta dėvėti ilgiau.
| Materialas | Natūrali oda |
|---|---|
| Paskirtis | Kasdieniam avėjimui |
| Vidpadžio ilgis | 36 – 23 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 – 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 – 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 – 25 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 – 26 cm |
| Vidpadžio ilgis | 41 – 26,5 cm |
| Spalva | Kreminė |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
| Specifikacija | |
| Spalva | Beige |
| Užsegimas | Puller |
| Išorinė medžiaga | Leather |
| Insole material | Textile |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Pamušalas | tkanina |
| Kulno tipas | No heel |
| Platforma / padas | 2,5 cm |
| Bendras ilgis | 5,5 cm |
| Kategorija | Women's |
| Būklė | Nowy |
| ilgis centimetrais | 30 |
| Aukštis centimetrais | 11 |
| plotis centimetrais | 18 |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Bato priekis | okrągły |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Season | Wiosna/Lato |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Batų plotis | G |
| Bendras svoris gramais | 990 |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |