• Reikalinga konsultacija? Susisiekite  +370 610 00074

Gamintojai

Dydis

Spalva

Rankšluosčiai yra neatsiejama kasdienės higienos priemonės dalis, kurią reikia rinktis itin atidžiai. Mūsų internetinė parduotuvė siūlo platų rankšluosčių pasirinkimą, pritaikytą įvairiems poreikiams, priklausomai nuo jų naudojimo tikslo. Nepriklausomai nuo to ar ieškote paprasto rankšluosčio savo namams ar švelnaus ir saugaus rankšluosčio kūdikiui - turime tai, kas užtikrins idealią vandens absorbciją.
Mūsų siūlomų rankšluosčių ypatybės
Mūsų rankšluosčiai pasižymi aukščiausios kokybės medžiagomis ir patogumu. Jie pagaminti iš 100% medvilnės ir kitų medžiagų, kurios suteiks minkštumo ir puikios absorbcijos savybes. Tai svarbu norint greitai ir efektyviai išdžiovinti rankas ar kūdikio odą.
Jie taip pat yra idealūs, nes yra lengvi, tačiau pakankamai stori, kad suteiktų jums jaukumo jausmą. Svoris 500 g/m2 užtikrina, kad rankšluosčiai bus patvarūs ir greitai išdžius netgi esant smarkiam vandens įsigėrimui.
Kalbant apie skalbimą, jie taip pat yra nesukeliantys jokių nepatogumo. Juos galima skalbti skalbimo mašinoje 40 laipsnių temperatūroje ir džiovinti džiovyklėje, taip sutaupant jums laiko ir pastangų. Be to, lyginant juos 150 laipsnių temperatūroje, jie išlieka lygūs, nepasišiaušę ir tvarkingi.
Priklausomai nuo jūsų norų, mūsų parduotuvėje rankšluosčiai yra parduodami skirtingomis spalvomis. Tad, šiuo pasirinkimu tikrai nesunku bus juos priderinti prie vonios ar virtuvės interjero.
Pirkdami mūsų internetinėje parduotuvėje, gausite aukštos kokybės gaminius, kurie ilgai tarnaus ir suteiks jums didelį patogumą kasdienėje veikloje. Nedvejokite – įsitikinkite tuo patys!

+ Rodyti daugiau- Rodyti mažiau
Filtrai