• Reikalinga konsultacija? Susisiekite  +370 610 00074

Gamintojai

Dydis

Spalva

Piniginė, ne tik  jūsų finansams, bet ir išskirtiniui stiliui


Tikriausiai nerastume nei vieno  žmogaus, kuris neturėtų piniginės. Net maži vaikai mokomi skaičiuoti ir tvarkingai laikyti pinigus. Be to, yra sakoma, kad pinigai mėgsta tvarką, tad tvarkinga piniginė yra privaloma.

Piniginė tai privalomas ir nepamainomas ne tik stiliaus, bet ir patogumą suteikiantis aksesuaras, dažnai piniginę traukiame iš kuprinės ar kišenės, todėl piniginė pakankamai greitai susidėvi ar apsitrina piniginės kampai, ar šonai
Stilingi eu  internetinėje parduotuvėje rasite piniginę, pagal savo skonį ir stilių  itin patogiai ir greitai.

Nesvarbu,kokia piniginė labiau žavi, klasikinė, juoda, ruda, ar išraiškinga spalvota, visas jas rasite čia. Didelis pasirinkimas, tačiau paiešką labai supaprastina paieškos filtrai. Pasirinkite savo poreikius atitinkančią piniginę .
Piniginė tai  nepamainomas aksesuaras, kiekviename žingsnyje

Piniginę, priderinus prie jūsų rankinuko , atrodysite itin solidžiai. Tačiau piniginė  gali būti ir labai ryškus aksesuaras, tai  jūsų akcentas, pabrėžiantis Jūsų unikalų stilių, ir išskirtinumą. Tik nuo Jūsų priklauso, kokią piniginę išsirinksite. Piniginė gali būti mažutė, perlenkiama per pusę ar pailga didelė. Rinktis jums. O gal ieškote piniginės monetoms ar atskirai tik popierinėms kupiūroms? Tai itin unikalus  aksesuaras, kuriam taisyklių nėra.

Ypač naudinga  turėti kelias skirtingas pinigines. Didesnę piniginę, kuri būtų patogi ir talpi kasdieniniam naudojimui, ir mažą, kurią būtų patogu pasiimti keliaujant ar sutalpinti į delninę ar mažą rankinuką.

Stilingi.eu rasite platų piniginių pasirinkimą. Ne tik įvairių  modelių, bet ir audinių, oda, skirtingi raštai ir spalvos. Visiems norams ir poreikiams. Tiesiog pasinaudokite fantazija.
Klasikinė juoda ar dėmesį traukianti ryški piniginė?

Vienos populiariausių piniginių yra odinės. Tačiau jos būna ne vien klasikinės juodos, galite rasti įvairiausių raštų, apdirbimo būdų – gyvatės, krokodilo odos imitacijų, kitokių reljefų. Dabar itin madinga puikiai išdirbta ir patvari dirbtinė oda. Pasirinkę piniginę, pažymėtą tvarumo ženklu, būsite tikri, kad ji pagaminta aplinkai saugiu būdu ar iš dalinai perdirbtų medžiagų.

Tikriausiai visi mados gamintojai kolekcijose išleidžia ir pinigines. Mes stengiamės, , kad itin daug gamintojų ir garsių prekinių ženklų aksesuarus rastumėte vienoje vietoje. Nesvarbu, kokias pinigines mėgstate – talpias ar mažas, svarbiausia, kad joje būtų tvarka. Tikime, kad nauja piniginė tikrai motyvuos joje turėti daugiau finansų. Gal jau laikas atsinaujinti? O gal ieškote dovanos? Piniginė gali būti puiki dovana.
+ Rodyti daugiau- Rodyti mažiau
Filtrai